درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی استادیار نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه علم‌های مدرن و آینده دار تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مدرن برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای تکنولوژی حرفی برای گفتن داشته باشد. در همین راستا آکادمی استادیار تا کنون بیش از ۷۰ هزار نفر را به طور مستقیم و غیر مستقیم آموزش داده است.

درباره خانه کوچینگ

خانه کوچینگ همه تلاش خود را صرف تهیه بهترین آموزش‌ها در حوزه کسب‌وکار و کوچینگ می‌نماید.

خانه کوچینگ بر حوزه آموزش‌های جدید و آینده‌نگر مبتنی است. به دنبال ارتقای آموزش در قرن جدید یعنی ۱۴۰۰ با به‌روزترین آموزش‌ها هستیم. به دنبال ایجاد محیط آموزشی مبتنی بر مفاهیم و روش‌های علمی هستیم و به دور از سلبریتی سازی در فضای آموزش درصدد ارائه آموزش با جدیدترین سرفصل‌های مراکز آموزشی و علمی معتبر داخلی و بین‌المللی می‌باشیم. آموزش اثربخش برای همگان که به تغییر و دگرگونی در دانش پذیران منتهی شود نه فقط مقداری محفوظات.

پلی میان آموزش و بازار کار

استادیار، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در همیار‌آکادمی تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم. آزمون‌های تخصصی در پایان دوره‌های آموزشی همیار‌آکادمی، راهی است برای ساختن رزومه و تاییدیه‌های شغلی تا کارآموزان همیار‌آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، هم هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید همیار‌آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند و هم پلتفرم استعدادیابی همیار‌آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

مراحل آغاز به کار و رشد

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار

دکتر فیروزی، خانه کوچینگ را ایجاد کرده است، تا ضمن اینکه محلی برای آموزش کسب‌وکار و کوچینگ به علاقه‌مندان باشد، زمینه حضور مدرسان و کوچ‌های برتر و تأیید صلاحیت شده را به نحوی فراهم نماید تا بتوانند خدمات خود را بی‌واسطه به مشتریان و دانش‌پذیران ارائه نمایند.
دکتر فیروزی نویسنده، مترجم، سخنران کوچ و مشاور در حوزه کسب‌وکار، بهبود فردی و موفقیت، مذاکره و تصمیم‌گیری و دارای بیش از ۲۵ سال تجربه مدیریتی و اجرایی است. ایشان کوچ حرفه‌ای (PCC) تأیید صلاحیت شده از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) است.
خانه کوچینگ به مشتریان عزیز اطمینان می‌دهد جلسات کوچینگ و دوره‌های آموزشی مرتبط، در بالاترین سطح، ارائه می‌شود.

 • کمک به توسعه فرهنگ کوچینگ در سطح فردی، سازمانی و کسب‌وکارها
 • کمک به، کسب‌وکارها و سازمان‌ها برای ایجاد تغییر
 • کمک به افراد برای ایجاد تحول و تغییر در زندگی، کار، شغل      از طریق:
 • ساخت محصولات آموزشی در حوزه کوچینگ و کسب‌وکار
 • ارائه خدمات کوچینگ به افراد، کسب‌وکارها و سازمان‌ها با به‌کارگیری کوچ‌های مجرب و تأیید صلاحیت شده از مراجع بین‌المللی
 • برگزاری همایش در نقاط مختلف کشور

ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که هر مشتری خاص است. ما از نزدیک به نیازهای آنها گوش می‌دهیم.

 • ما مشتاقانه، انرژی، دانش و استعدادهای خود را ترکیب می‌کنیم تا محصولات آموزشی و خدماتی را تولید کنیم که بر پایه تحقیقات علمی و به دور از سلبریتی سازی در فضای آموزشی باشد و فراتر از انتظارات مشتریان باشد.
 • ما خود را وقف توسعه فرهنگ کوچینگ می‌کنیم.
 • ما برای تفاوت‌هایمان ارزش قائل هستیم و آن را جشن می‌گیریم.
 • ما برای صداقت ارزش قائل هستیم. ما معتقدیم که صداقت و صراحت پایه و اساس اعتماد مشتریان است.
 • ما برای یادگیری مستمر ارزش قائلیم. ما بر این باوریم که دانش، قدرت افزا است و یادگیری منجر به تغییر و رشد افراد و سازمان‌ها می‌شود.
 • در تلاش برای یادگیری و بهبود مستمر، ما مشتریان و مراجعین خود را تشویق می‌کنیم که ریسک کنند، به دنبال راه‌های هوشمندانه‌تر برای کار، جستجوی ایده‌های جدید، و استفاده هوشمندانه از منابع باشند.